DX.CZ

ČESKOSLOVENSKÝ DX KLUB

Dálkový příjem rozhlasu, televize a služeb

Translate

E-Shop

KošíkKošík je prázdný

Členská databáze

Členská databáze (stav k: 2020-10-01)

nalezeno: 444 odpovídajících záznamů.
příjmení, jménoměsto
Ležovič TiborAbrahám
Kán StanislavBanská Bystrica
Čupka MatúšBanská Bystrica
Beňo LadislavBanská Štiavnica
Handl MartinBělkovice-Laštany
Durdis JanBENEŠOV
Goby PavelBENEŠOV u Prahy
Srnec JiříBÍLOVICE
Řapek RomanBLOVICE
Rygr StanislavBoolarra, Australia
Bambas JosefBOR 1
Kovář AlešBOSKOVICE
Oravec JiříBRANKOVICE
Zemánek JosefBRATČICE
Bielik BorisBratislava
Chovanec AlexanderBratislava
Ištok MartinBratislava
Jánošík MichalBratislava
Straka AugustínBratislava
Terray MartinBratislava
Verebeš PatrikBratislava
Weiss JozefBratislava
Hřích VáclavBratislava
Schmidt JozefBratislava
Sannwald MarcusBratislava 16
Prokop JiříBRATŘÍKOV
Močoch Pavel BRAVANTICE
Divácký JaromírBRNO
Helešicová JiřinaBRNO
Bartoš StanislavBRNO
Miklík PetrBRNO
Motal PavelBRNO
Nebor PetrBRNO
Šilinger PetrBrno
Polák JaroslavBRNO
Holubová NikolaBRNO
Šanda OldřichBRNO
Severa AlešBrno
Jahoda MiroslavBrno
Kolavík FrantišekBRNO - Bohunice
Nastoupil MiroslavBRNO - Kohoutovice
Bezděk VítBŘECLAV
Bobalík LubomírBŘECLAV 4
Miškovič JozefBudmerice
Valášek RadekBUCHLOVICE
Kovács JurajBuzica
CSDXC AdminCSDXC
Fišer VladimírČÁSLAV
Ševčík JaroslavČEBÍN
Pohan PetrČELÁKOVICE
Kliment PetrČerčany
Heřman EmilČERNOŠICE
Žák JindřichČESKÉ BUDĚJOVICE
Bedlán OtaČESKÉ BUDĚJOVICE
Hejl JiříČESKÉ BUDĚJOVICE
Matl JosefČESKÉ BUDĚJOVICE
Kubát JiříČESKÉ VELENICE
Brynych MartinČESKÝ BROD
Hable FrantišekČESKÝ KRUMLOV
Rychecký VítČKYNĚ
Strassmann MichaelD-804 69 MÜNCHEN, SRN
Pokorný PavelDAČICE
Žádník KarelDĚČÍN
Hambálek Aleš Děčín
Fajčík JozefDivín
Pilz PetrDLOUHÝ MOST
Bobek MartinDOBRONÍN
Pelant StanislavDOBROVICE
Klička ŠtěpánDobrovice
Bača PetrDOBŠICE
Volf TomášDomažlice
Jančo MichalDražkovce
Havlíček RadovanDUBŇANY
Dresto MartinDubnica n.Váhom
Hrachala MariánDunajská Lužná
Lazar StanislavDunajská Streda
Kořínek VáclavFlorida Hills, 1716 S. AFRICA
Slováček RobinFrancova Lhota
Eret JaroslavHABARTOV
Vajs JánHalič
Hejkrlík PetrHLINSKO
Podaný JindřichHlinsko
Dohnal AntonínHLUK
Hodík JaroslavHNĚVOŠICE
Schaller DušanHnúšťa
Havránek JánHodruša Hámre
Buján MiroslavHorná Seč
Capoušek KarelHORNÍ LÁNOV
Jedelský DavidHORNÍ NĚMČÍ
Košík OndřejHoroměřice
Franc MartinHOSTINNÉ
Čermák DanielHOSTIVICE
Jindra PřemyslHOSTIVICE
Bureš PetrHOSTIVICE
Suchan TomášHovorčovice
Brož MartinHradec Králové
Andrš JindřichHRADEC KRÁLOVÉ
Lochman JiříHRADEC KRÁLOVÉ
Kolman PetrHRADEC KRÁLOVÉ
Kumpošt MartinHRADEC KRÁLOVÉ
Staněk IvanHRADEC KRÁLOVÉ
Svoboda JaroslavHRADEC KRÁLOVÉ
Volák VladimírHradec Králové
Holešovský ZdenekHRADEC KRÁLOVÉ 11
Čermák ZdeněkHRADEC KRÁLOVÉ 9
Bejšovec JakubHřensko
Beránek FrantišekHUMPOLEC
Hradil JosefCHEB
Kadlec HvězdoslavCHEB
Vorel JiříCHEB 2
Čejka FrantišekCHOCEŇ
Vopat PavelCHODOVÁ PLANÁ
Hošek RomanCHOMUTOV
Kabíček AlešCHOTĚBOŘ
Infeld MartinCHRUDIM
Jelínek PetrCHRUDIM
Beniak ĽudovítChynorany
Ďuriš KarolIvanka pri Dunaji
Ďuriš KarolIvánka pri Dunaji
Kukla MartinJABLONEC n. Nis.
Alex AntonínJABLONEC nad Nisou
Eliáš ZděnekJABLONEC nad Nisou
Košek LuděkJABLONEC nad Nisou
Ráb RenéJABLONEC nad Nisou
Kolbaba JanJABLONNÉ v Podještědí
Výšek MiroslavJAROMĚŘ
Chládek MiroslavJIČÍN
Koloc PetrJIČÍN
Kotík CtiradJIHLAVA
Nesměrák PetrJIHLAVA
Srb MiloslavJÍLOVÉ u Prahy
Horák MartinJIRNY
Burda MartinKARLOVY VARY
Prištic VáclavKARLOVY VARY
Pochyla KarelKARLOVY VARY
Polášek LiborKAROLINKA
Pařík MilanKATUSICE
Vávra AntonínKDYNĚ
Dzurňák PeterKežmarok
Hora PetrKLADNO 1
Rychlík DanielKLIMKOVICE
Čermák JaromírKLOBOUKY
Pažout JiříKněžmost
Pažout JiříKněžmost
Pažout (TEST) JiříKněžmost
Paclt TomášKolín
Urban LeošKOLÍN 2
Antoš RadekKOLÍN 5
Havelka DušanKONĚŠÍN
Kudělka PavelKopřivnice
Misior FrantišekKOSTELEC n/Orl.
Kaplan JiříKOSTELEC nad Orlicí
Gergely GustávKošice
Kollár PeterKošice
Ludrovský VladimírKošice
Šolc RadoslavKošice
Vidláš TiborKošice
Herczeg ImrichKošice
Pešek IvanKRAJKOVÁ
Úlehla MartinKroměříž
Moser ZdeněkKROMĚŘÍŽ
Úlehla MartinKROMĚŘÍŽ
Janda JosefKrucemburk
Karlík VlastimilKRUPKA
Kozina MartinKŘIŽANOV
Škrášek MiroslavKUNOVICE
Dosoudil VáclavKvasice
Dosoudil VáclavKVASICE
Hrubec VáclavKVASICE
Dosoudil VáclavKvasice
Kylsán, dr. PavelKYSELKA
Ungermann FrantišekLAHOŠŤ
Nováček JiříLázně Toušeň
Kvasz PeterLevice
Janásek PetrLIBÁŇ
Slavík MichalLIBEREC
Duda PavelLIBEREC
Mergl JanLIBEREC
Musil MartinLIBEREC
Pavlas LukášLiberec
Romančík - RTG technika PavelLIBEREC 30
Olžbut RobertLIBEREC 5
Vychytil JosefLIBCHAVY
Kelbl PavelLipník nad Bečvou
Camber JaroslavLisková
Holý MilošLITOMĚŘICE
Svojanovský JiříLITOMYŠL
Weinert VáclavLITVÍNOV
Mikuláštík KarelLITVÍNOV 1
Špinka JiříLOUNY
Klouček MarcelLOUNY
Flégl PavelLukavice
Orság JiříLUKOV
Kubala PavelLUTÍN-TŘEBČÍN
Frýdek KarelLUŽICE
Blažíček PeterMalacky
Hlaváč JiříMALÍKOVICE
Roll AntonínMariánské Lázně
Matušák PavelMEDLOVICE
Bartošík LubomírMIROSLAV
Sivý JánMLADÁ BOLESLAV
Soška MiloslavMLADÁ BOLESLAV
Kočí JiříMLADÁ BOLESLAV
Mejstřík VladimírMLADÁ BOLESLAV
Vítek JanMLADÁ BOLESLAV
Procházka FrantišekMNICHOVO HRADIŠTĚ
Šimko MiroslavModra
Vondráček StanislavMODŘICE
Pecha MiroslavMOHELNICE
Slavík ZdeněkMOHELNICE
Ďuriš PeterMojmírovce
Jelínek JaroslavMORAVANY
Kohút LevMoravský Beroun
Zezula PetrMoravský Písek
Králik RóbertMýto pod Ďumbierom
Černý JaroslavNÁCHOD
Mikulka VladimírNapajedla
Krčmář JanNAPAJEDLA
Švec VladimírNÁSEDLOVICE
Dostál MilanNitra
Finta RomanNitra
Skovajsa MiroslavNitra
Jendrichovský AdriánNová Ľubovňa
Košťál MilanNové Mesto nad Váhom
Kolář JanNYMBURK
Kopal FrantišekOHNIŠOV
Palič LubošOHRAZENICE
Píša JosefOKŘÍŠKY
Zemaník JozefOlešná
Fuksík JosefOLOMOUC
Schubert JaroslavOLOMOUC
Kalousek Vítězslav OLOMOUC
Silnoušek RudolfOLOMOUC
Šperlín MiroslavOLOMOUC
Krejčí MartinOlomouc
Zápalka MartinOLOMOUC - Lošov
Burian TomášOLOMOUC - Povel
Chrenka LudovítONDŘEJOV
Janda FrantišekONDŘEJOV
Hahn RudolfOPAVA
Pokora LubomírOPAVA
Sovadina JaromírOPAVA
Smolka TomášOstrava
Lukeš JanOSTRAVA
Peš JindřichOSTRAVA
Tomek JaroslavOSTRAVA
Tieftrunk JiříOSTRAVA - Hrabůvka
Košťál PetrOSTRAVA - Radvanice
Burakowski AdamOstrava - Stará Bělá
Vašek JanOSTRAVA - Výškovice
Václavík LiborOSTRAVA 1
Talán RostislavOSTRAVA 30
Dufek JosefOSTRAVA-Zábřeh
Šmíd VladimírPARDUBICE
Mahr DavidPARDUBICE
Polák PetrPEČKY
Stránský KarelPELHŘIMOV
Hájek JanPLAŇANY
RADIO RedakcePLZEŇ
Beneš StanislavPLZEŇ
Skřivan PavelPLZEŇ
Neumann Daniel Plzeň
RADIO RedakcePLZEŇ
Princl JanPlzeň
Pytlík MilanPLZEŇ
Míka VáclavPLZEŇ 12
Honzík KarelPLZEŇ 23
Benko MiroslavPLZEŇ 23
Stein MilošPLZEŇ 23
Vitík LadislavPLZEŇ 23
Bělohlávek KarelPODLUHY
Hruška JiříPOHOŘELICE
Dolejš PetrPRAHA
Hromádka TomášPRAHA
Kovář JaroslavPRAHA
Mrázek JaroslavPRAHA
Polák LukášPRAHA
Šlehofer PetrPRAHA
Melín JakubPRAHA - Křeslice
Kozák LadislavPRAHA 1
Strnadel MartinPRAHA 1
Zábrodský PavelPRAHA 10
Krákora JiříPRAHA 10
Daněk IvanPRAHA 10
Oplt MichalPraha 10
Koupílek JiříPRAHA 10 - Kolovraty
Janko JindřichPraha 10 - Michle
Čanda VojtěchPRAHA 11 - Újezd
- A Radio AMAROPRAHA 2
knihovna Český rozhlas -PRAHA 2
Poustecký MilanPRAHA 2
pro RTV (RRTV) Úřad RadyPRAHA 2 Vinohrady
Vyskočil RudolfPRAHA 3
Růžek ZdeněkPRAHA 3
Kaválek JanPRAHA 3
Kozumplík JiříPRAHA 3
Ptáček JosefPraha 3
Koťátko JiříPRAHA 3 - Žižkov
Tichý ZdeněkPRAHA 4
Hrdlička LubomírPRAHA 4
Trubka TomášPraha 4
Synek ŠtěpánPRAHA 4
Marek MartinPRAHA 4
Müller PetrPRAHA 4
Polák JanPRAHA 4
Řezáč JiříPRAHA 4
Šmíd DanielPRAHA 4
Soukup MilošPRAHA 4 - Kamýk
Wustinger RichardPraha 4 - Písnice
Janský VladimírPRAHA 411
Pelikán PavelPRAHA 5
Kopt MiroslavPRAHA 5
Vejmělek LiborPraha 5
Satranský JiříPRAHA 5
Siebert VladimírPRAHA 5
Janovec ZdeněkPRAHA 6
Ladman PetrPRAHA 6
Prášil JanPRAHA 6
Vošahlík LadislavPRAHA 6
Slezák ZdeněkPRAHA 6
Knot JanPRAHA 6 - Břevnov
Kolaja DanielPRAHA 618
Kyselov StanislavPRAHA 7
Novák MiroslavPRAHA 8 - Bohnice
Dostálek JiříPRAHA 9
Dušek JosefPRAHA 9
Hejduk KarelPRAHA 9
Ochránek KarelPRAHA 9
Pokorný MartinPRAHA 9
Cubinek DavidPRAHA 9
Vanta JánPRAHA 9 - Letňany
Štěrba JiříPRAHA 9 Klánovice
Langer VojtechPrievidza
Koláček KarelPROSTĚJOV
Vozár JakubPŘEROV
Hubík IvoPŘEROV
Vozár PetrPŘEROV
Gregor MilanPŘÍBOR
Klar ZdeněkPŘÍBRAM
Pecka PavelPŘÍBRAM 5
Helebrant JanPSÁRY u Prahy
Skolozdra BrunoPúchov
Pavúk JozefPušovce
Bláha FrantišekRADONICE
Rubeš LadislavRAJHRAD
Černík MilanRATIBOŘ
Végh JánRimavská Sobota
Holý sr. MilošROKYCANY
Fiala TomášROSICE
Houdek VítROSICE u Chrasti
Franěk VladimírRtyně v Podkrkonoší
Šulík VladimírRužomberok
Jurečka MiroslavRužomberok
Trepáň PatrikRužomberok
Penkala JanRYCHVALD
Šedivý VilémŘEVNICE
Pokorný RichardŘÍČANY u Prahy
Švamberk JaroslavŘÍČANY u Prahy
Petrovský JaroslavSečovce
Sůsa JanSedlčany
Nosek JanSEMILY
Kostolanský LukášSenec
Dolejš JanSENOHRABY
Mikulec RadimSKOTŇA
Vecheta AntonínSMRŽOV
Tesař PetrSOBĚSLAV
Hůrka VáclavSOKOLNICE
Kraus PavelSOKOLOV
Ujček DominikSoľ
Kotora JaroslavSPÁLENÉ POŘÍČÍ
Macko MarekSpišská Nová Ves
Poliačik IvanStará Turá
Kimlička MiroslavStará Turá
Horáček VladimírSTARÝ PLZENEC
Latislav JiříSULEJOVICE
Vlček JanSUŠICE
Hartl JosefSVĚTLÁ
Kratochvíl JosefSVĚTLÁ n.Sáz.
Weiss PetrSVITAVY
Martauz JánSvrčinovec
Hollý PeterŠaľa
Kočiščák JozefŠarišské Michaľany
Jung StefanŠtúrovo
Janků ZdeněkŠUMPERK
Ulmann RadekŠUMVALD
Schworm PavelTÁBOR
Kašpárek PetrTICHÁ
Peroutík JiříTICHÁ
Kalousek PetrTRAPLICE
Lauko MartinTrenčianske Stankovce
Fabo PeterTrenčín
Malenka PeterTrnava
Kábrt ZdeněkTRUTNOV
Illner PetrTRUTNOV - Poříčí
Bádal FrantišekTURNOV
Pleštil VladimírTURNOV
Bobek MUDr. MilanTURNOV
Chromek PavelTÝNIŠTĚ nad Orlicí
Čech RomanUHERSKÉ HRADIŠTĚ
Kříž DavidUherské Hradiště
Lečbych StanislavUHERSKÝ BROD
Mazač MiroslavÚSTÍ n. L. - Neštěmice
Zápotocký OtaÚSTÍ nad Labem
Boháč JaroslavÚSTÍ nad Labem
Knotek KarelÚSTÍ nad Labem
Klofec VojtěchÚstí nad Labem
Hájek RadomírValašská Polanka
Hynek LadislavVAMBERK
Vyskočil MilanVARNSDORF
Kraus JanVEJPRNICE
Dresler RadekVELEHRAD
Vaněk FrantišekVELKÉ OPATOVICE
Hofman JiříVELKÝ OŘECHOV
Mondok Pavol Veselé
Sochor JaroslavVĚTRNÝ JENÍKOV
Vašek MilanVÍR
Grobař KvětoslavVÍTOV
Krchňák, AZPOHONY DaliborVOJKOVICE
Krejčí FrantišekVRANÉ n/Vlt.
Slezák BohuslavVrútky
Martinek IvoVSETÍN
Bělohlávek ZdeněkVYSOKÉ MÝTO
Kocourek AntonínVYŠKOV
Chaloupka DavidVYŠKOV
Korecký TomášVYŠKOV
Rosenberger KarelZÁBŘEH
Novák Jakub ZAJEČICE
Ševela PavelZASTÁVKA
Šilhavý JiříZASTÁVKA u BRNA
Klusák AlešZASTÁVKA u BRNA
Bukovy LubomirZilina
Haša ml. MiroslavZLECHOV
Žákovský JiříZLÍN
Cunderla PavelZLÍN
Lovecký KamilZLÍN
Vinter JiříZLÍN
Poupa PřemekZvěřínek
Veselý JanŽABČICE
Trakal JaroslavŽĎÁR
Vyčesal ZbyněkŽĎÁR
Moravec JosefŽelezný Brod
Jančiak DanielŽilina
Lajda JaroslavŽilina
Tůma VladimírŽIROVNICE

DX Forum

Jaké nové přenosné rádio? Tecsun, Sangean...? >>>

Ještě doplnění k Sony ICF-SW1 - oprav v rámci JM kraje.Děkuji.

...
31.07.2020 11:56
Jaké nové přenosné rádio? Tecsun, Sangean...? >>> Dobrý den, prosím o radu-kdo a kde umí opravit radio SONY ICF-SW1??!! Radio jen šumí nebo hraje je ...
31.07.2020 07:24
SDR - instalace, tipy, nápady ..... >>> Kousek od Cotkytle je kóta "Lázek", kde mají mobilní operátoři základnu - buňku, mobilní internet ta ...
09.07.2020 11:13
WRTH Bargrapf A20 >>> Zdravím vás, \r\n zkoušel jste někdo přeflešovat FW (Discovery, HF+) do poslední vydané verze 3.07 ...
08.06.2020 10:46
WRTH Bargrapf A20 >>> Objednal někdo Bargraph A20 Download platbou přes PayPal? Mně se to nepodařilo ani po několika pokus ...
05.06.2020 21:55

Nejčtenější články

Vyhledávání

Fotogalerie

Titulní fotografie
Vstoupit do galerie

CSDXC na Facebooku

Kalendář Vysílače 2020

Exkluzivní kalendář Vysílače 2020 můžete objednávat v našem e-shopu.

Kalendář Vysílače 2020

Poslední komentáře

Nový středovlnný vysílač Stěžery >>> Zdravím Tě Zdeňku. Ve čtvrtek jsem slyšel pana ředitele Culka, že se chystá velká výl ...
19.09.2020
Dragonfly RX-666 >>> Doporučuji si přečíst recenzi a poslechnout záznamy od Nielse DK8OK https://dk8ok.or ...
11.09.2020
Poškodenie antény LZ1AQ >>> je to poriadne zalepené všetko pri vstupe do tej krabice elektroniky (okrem spodného ...
11.09.2020
Poškodenie antény LZ1AQ >>> Ahoj, mne tohle také moc nepřekvapuje. Chce to pořádnou krabici. Já používám klasicko ...
08.09.2020
Poškodenie antény LZ1AQ >>> Ahoj,  nechci být uštěpačný, ale s tou potravinářskou krabičkou to ani jinak dopadno ...
07.09.2020

Bazar

anténní zesilovač ULNA 3036HS (PRODÁM: Příslušenství) Prodám kvalitní Německý nízkošumový zesilovač firmy TGN technology pro DX příjem DVB-T2 ULNA 3036HS ... Detail inzerátu
Kúpim elektrónku E443H (KOUPÍM: Příslušenství) prípadne ekvivalent RES964, do starého rádia. ... Detail inzerátu
PMSDR (PRODÁM: Přijímače) Predám SDR prijímač PMSDR s kompletnou dokumentáciou, káblami a iným príslušenstvom - viď foto. Cena ... Detail inzerátu
Grundig Satellit 500 (PRODÁM: Přijímače) Predam Grundig Satellit 500 vo velmi zachovalom stave. Moznost vymeny mf fitrov (pripravene petice). ... Detail inzerátu
Palstar R30A (PRODÁM: Přijímače) Ponukam HF Receiver Palstar R30A (2xCollins filter). Prijimac je vo velmi dobrom stave. ... Detail inzerátu
Prodam dualband Ailunce HD1 (PRODÁM: Přijímače) Prodam dualband Ailunce HD1 DMR/Analog ,barevny LCD dlouha vydrz baterie original baleni,p ... Detail inzerátu

Centrální adresa klubu, sídlo klubu:

Československý DX klub

Lorencova 5424, CZ-760 01 Zlín 

E-mail: mail(at)dx.cz

Kontaktní adresa pro Slovenskou republiku

Ing. Jaroslav Lajda (předseda klubu a zástupce Slovenské republiky)
Bôrická cesta 49, SK-010 01 Žilina
E-mail: slovensko(at)dx.cz

Plné zobrazeníI Mobilní verze

(c) Československý DX klub 2015

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.O cookies Rozumím