DX.CZ

ČESKOSLOVENSKÝ DX KLUB

Dálkový příjem rozhlasu, televize a služeb

Translate

E-Shop

KošíkKošík je prázdný

Seznamy

MW List

N/A

Související: MWList.org: AM Evropa /
Zdroj: MW List.org Vložil: JPž Verze: 1, Vloženo: 29.03.2020 03:19 Aktualizace: 29.03.2020 03:19, řádků: 40436

ITU
TJK -
Do článku můžete vložit tento seznam zkopirováním následujího řetězce:[csv]id=18&order=csv_data_col_1&updown=asc&filter=csv_data_col_1&val=7845[/csv]
1 -
TJK100HUDangara (ktl)
385PFIstaravshan = Uroteppa (sgd)
420NHQurghonteppa (ktl)
549Sadoi DushanbeDushanbe (dsb)400300-06001234567
549Sadoi DushanbeDushanbe (dsb)400600-08001234567
549Sadoi DushanbeDushanbe (dsb)400800-14001234567
549Sadoi DushanbeDushanbe (dsb)401400-16001234567
549Sadoi DushanbeDushanbe (dsb)401600-19001234567
752NQurghonteppa (ktl)
801Iran International TVOrzu (ktl)10001300-04001234567
819Radioi TojikistonKhujand (sgd)152300-20001234567
927NHK Radio JapanDushanbe/Yangiyul (dsb)3001600-16301234567
927NHK Radio JapanDushanbe/Yangiyul (dsb)3001630-17001234567
927NHK Radio JapanDushanbe/Yangiyul (dsb)3001700-17451234567
972VOA Radio Aap Ki DunyaaOrzu (ktl)8001400-02001234567
1161Sadoi DushanbeOrzu (ktl)400100-19001234567
1251BBC World ServiceDushanbe/Yangiyul (dsb)1000200-02301234567
1251BBC World ServiceDushanbe/Yangiyul (dsb)1000330-04301234567
1251BBC World ServiceDushanbe/Yangiyul (dsb)1000930-10001234567
1251BBC World ServiceDushanbe/Yangiyul (dsb)1001000-10301_____7
1251BBC World ServiceDushanbe/Yangiyul (dsb)1001000-1030_23456_
1251BBC World ServiceDushanbe/Yangiyul (dsb)1001300-13301234567
1251BBC World ServiceDushanbe/Yangiyul (dsb)1001330-14001234567
1251BBC World ServiceDushanbe/Yangiyul (dsb)1001400-15001234567
1251BBC World ServiceDushanbe/Yangiyul (dsb)1001630-170012345__
1251BBC World ServiceDushanbe/Yangiyul (dsb)1001700-18001234567
1251BBC World ServiceDushanbe/Yangiyul (dsb)1001800-18301234567
1251BBC World ServiceDushanbe/Yangiyul (dsb)1001830-19001234567
4765Radioi TojikistonDushanbe/Yangiyul (SW) (dsb)1002300-20001234567
4790BBC WSDushanbe/Yangiyul (SW) (dsb)1001300-13301234567
5825Radio Free AsiaDushanbe/Yangiyul (SW) (dsb)2001500-16001234567
5830Radio Free AsiaDushanbe/Yangiyul (SW) (dsb)2001600-17001234567
7245Voice of TajikDushanbe/Yangiyul (SW) (dsb)1000000-01001234567
7245Voice of TajikDushanbe/Yangiyul (SW) (dsb)1000100-02001234567
7245Voice of TajikDushanbe/Yangiyul (SW) (dsb)1000200-04001234567
7245Voice of TajikDushanbe/Yangiyul (SW) (dsb)1000400-06001234567
7245Voice of TajikDushanbe/Yangiyul (SW) (dsb)1000600-08001234567
7245Voice of TajikDushanbe/Yangiyul (SW) (dsb)1000800-10001234567
7245Voice of TajikDushanbe/Yangiyul (SW) (dsb)1001000-11001234567
7245Voice of TajikDushanbe/Yangiyul (SW) (dsb)1001100-12001234567
7245Voice of TajikDushanbe/Yangiyul (SW) (dsb)1001200-13001234567
7245Voice of TajikDushanbe/Yangiyul (SW) (dsb)1001300-14001234567
7245Voice of TajikDushanbe/Yangiyul (SW) (dsb)1001400-16001234567
7245Voice of TajikDushanbe/Yangiyul (SW) (dsb)1001600-18001234567
7470Radio Free AsiaOrzu (SW) (ktl)2502200-23001234567
7470Radio Free AsiaOrzu (SW) (ktl)2502300-24001234567
7480Radio Free AsiaDushanbe/Yangiyul (SW) (dsb)2000100-02001234567
9670Radio Free AsiaOrzu (SW) (ktl)2500100-03001234567
9940Radio Free AsiaDushanbe/Yangiyul (SW) (dsb)2001100-14001234567
11550National Unity Bc. Sta.Dushanbe/Yangiyul (SW) (dsb)1300-16001234567
11980Radio Free AsiaDushanbe/Yangiyul (SW) (dsb)2500300-07001234567
15375Radio Free AsiaDushanbe/Yangiyul (SW) (dsb)2501200-14001234567
17815Radio Free AsiaDushanbe/Yangiyul (SW) (dsb)2000600-07001234567
1 -

Kalendář Vysílače 2021

Exkluzivní kalendář Vysílače 2021 můžete objednávat v našem e-shopu.

DX Forum

DAB/DAB+ >>> ......Jediná mrzutost je sdružený konektor kdy je třeba řešit přendávání kabelů FM/DAB antény do jed ...
24.11.2020 20:30
Loop Array >>> Mohlo by vás zajímat:  https://drive.google.com/file/d/1LXg4nS7teQRc89-Tk0-9PGMflaKPKQ7R/view ...
14.11.2020 14:33
DAB/DAB+ >>> Problém ukončen-Vyřešil jsem koupí kombinace internetového/FM a DAB plus  tuneru HAMA DIT 2010. Jed ...
14.11.2020 12:04
Jaké nové přenosné rádio? Tecsun, Sangean...? >>> Už to funguje. Problem bol banálny. Nechcel som furt vymienať a kupovať tužkové baterie tak som si k ...
09.11.2020 20:34
Identifikace stanic na MW >>> Kdyby to ale vše bylo jednoduché a vše šlo určit na první poslech, asi by nás to nebavilo..... ...
08.11.2020 16:21

Nejčtenější články

Vyhledávání

Fotogalerie

Titulní fotografie
Vstoupit do galerie

CSDXC na Facebooku

Poslední komentáře

LEGENDY: Než skončí v kontejneru >>> ... a prečo nie si člen? to je nejaké divné.... ja som myslel, že každý, čo má QSL z ...
25.11.2020
LEGENDY: Než skončí v kontejneru >>> Také řeším podobnou otázku. Krabice papírových QSL za poslech a spojení od 70. let do ...
25.11.2020
LEGENDY: Než skončí v kontejneru >>> Krásne spomínanie... ale čo príde? To, že je problém čo s našimi QSL, ako ich zachova ...
25.11.2020
OL30DXC - 5000 spojení >>> Gratuluji k pěknému kulatému číslu!   ...
20.11.2020
RX-BELKA-DSP, eště menši než néémenši >>> AM ve smyslu středních vln:-D Prostě dle specifikací jen 1,5-31 MHz. Nebo to je jinak ...
17.11.2020

Bazar

Koupím (KOUPÍM: Ostatní) funkční elektonku AF 7. Z předchozí nabídky prodeje je přijímač TECSUN PL-660 prodaný. Děkuji za poz ... Detail inzerátu
Koax. detektor TESLA Pardubice (PRODÁM: Ostatní) Koax. detektor TESLA Pardubice CCNM 102 30 ... Detail inzerátu
Sony icf-sw100 nebo icf-sw07 (KOUPÍM: Přijímače) Dobry den, koupim jeden z techto prijimacu. prosim nabidnete ... Detail inzerátu
Degen DE-1103 (PRODÁM: Přijímače) https://aukro.cz/svetovy-prijimac-degen-de-1103-6978161367 ... Detail inzerátu
SPAUN domovní stanice (PRODÁM: Příslušenství) Nabízím viz foto.Cenu si prosím určete.Funkčnost neověřená.Možná dobrý zdroj dílů,nebo již do muzea? ... Detail inzerátu
Alinco DX-R8E, bhi NEDSP1061 (PRODÁM: Přijímače) Predam komunikacny prijimac Alinco DX-R8E s nainstalovanym DSP bhi NEDSP1061. Ako doplnok je aktivny ... Detail inzerátu

Centrální adresa klubu, sídlo klubu:

Československý DX klub

Lorencova 5424, CZ-760 01 Zlín 

E-mail: mail(at)dx.cz

Kontaktní adresa pro Slovenskou republiku

Ing. Jaroslav Lajda (předseda klubu a zástupce Slovenské republiky)
Bôrická cesta 49, SK-010 01 Žilina
E-mail: slovensko(at)dx.cz

Plné zobrazeníI Mobilní verze

(c) Československý DX klub 2015

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.O cookies Rozumím